IBX SYSTEM

IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze soba górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralnośc płytki pod stylizacją żelową. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne korzyści stosowany:

POD STYLIZACJA ŻELOWĄ

  • Tworzy powłokę ochronną na płytce
  • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami

JAKO ZABIEG POMAGAJĄCY ROSNĄĆ NATURALNYM PAZNOKCIOM

  • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu
  • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
  • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące
  • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
Najczęściej zadawana pytania:
1. Czym jest IBX SYSTEM i w jaki sposób on działa na moich paznokciach?
IBX to przenikający i utwardzający system monomerów, który wnika w płytkę powodując jej wzmocnienie od środka – produktu nie widać na paznokciu, nie błyszczy jak odżywka czy lakier.

2. Czy po aplikacji IBX można nałożyć żel, hybrydę lub lakier?
Tak, jak najbardziej a nawet jest to wskazane, gdyż IBX nie tylko regeneruje paznokcie, ale także chroni je przed potencjalnymi uszkodzeniami i zniszczeniami. Dodatkowym atutemstosowania systemu IBX przed stylizacją jest przedłużenie jej trwałości.
3. Czy zabieg można robić częściej niż raz w tygodniu?
NIE, nie zalecamy robić zabiegów częściej, niż raz w tygodniu, ponieważ skutek może być odwrotny i doprowadzimy do kruchości paznokci. System został zaprojektowany tak, aby pomóc w sposób narastający, skumulowany odbudować i wzmocnić naturalne paznokcie. Oznacza to, że kiedy już zauważysz poprawę, jeden zabieg na dwa, a potem na trzy tygodnie w zupełności wystarczy! 
4. Jak szybko widać efekty?
Nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ każdy ma inne paznokcie. U niektórych już po pierwszym zabiegu widać poprawę, u innych trzeba zrobić kilka zabiegów, aby je znacząco wzmocnić i odbudować.

 

Zabieg można zastosować w Strefie Piękna jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją lub jako samodzielną usługę w celu wzmocnienia paznokci i  ich regeneracji. 

Cena IBX SYSTEM:

  • Samodzielny zabieg – 50zł  
  • Do stylizacji – 20zł

Pamiętaj również, że IBX i IBX Repair wnikają do wnętrza płytki, a nie, jak reszta produktów na rynku, które zostają NA płytce. Dlatego też zaraz po zabiegu IBX możesz wykonać dowolną stylizację.  
           Twoja płytka chroniona jest OD ŚRODKA! 

Napisz odpowiedź

Twój adres emailowy nie będzie nikomu udostępniany.

Realizacja Onisoft